Ankara Saç Ekimi Fiyatları 2020

2020 Saç Ekimi Fiyatları Ankara

Ankara’da Saç Ekim Fiyatı 2020’de Ne Kadardır?

Ülkemizde saç ekimi maliyeti diğer ülkelere kıyasla oldukça uygundur. Son yıllardaki gelişimle birlikte, her yıl dünyanın her tarafından on binlerce kişi sağlık turizmi kapsamında saç ekimi maksadıyla ülkemize gelmektedir. Ankara saç ekimi fiyatları ise İstanbul ve Antalya gibi sağlık turizminin yaygın olduğu şehirlere kıyasla daha düşüktür. Bunu temel sebebi yoğun rekabet sonucu fiyat belirlemesine dahil olan reklam maliyetinin Ankara saç ekim merkezleri için nispeten daha düşük olmasıdır. Ancak saç ekimi fiyatları Ankara’da belirlenirken tek kriter bu değildir.

Ankara Saç Ekim Fiyatları Hakkında Bilgi Alın

Ankara Saç Ekim Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Saç Ektirme Fiyatları Hakkında Sizleri İlk Görüşmemizde Bilgilendiriyoruz

Saç ekimi fiyatları Ankara’da belirlenirken merkezler farklı tercihlere sahip olabilir. Özellikle sağlık turizmine odaklanan merkezlerde saç ekim fiyatları için tek bir paket ve sabit ücret belirlendiği görülebilir. Ancak genelde saç ekim fiyatı hasta ile yapılacak muayene sonrasında belirlenir. Ankara’da saç ekimi fiyatlarını etkileyen en büyük unsurlar greft sayısı ve uygulanacak yöntemdir.

İşlem yapılacak bölgeyi doldurmak için gereken greft sayısı saç ekimi fiyatlarını doğrudan etkiler. İşlem sırasında kullanılacak alet ve ekipman çeşitliliği nedeniyle, uygulanan saç ekim yöntemi de fiyata doğrudan etki eden bir unsurdur. Örneğin, Dhi saç ekimi fiyatları, FUE saç ekimi fiyatlarına göre daha yüksektir. Bunun sebebi kullanılan kalemin maliyetinin Dhi saç ekimi fiyatını arttırmasıdır. 

Ankara’da saç ekim fiyatlarını 2020’de etkileyen diğer unsurlar arasında saç ekimi yapan merkezin uzmanlığı, işlemi yapan ekibin tecrübesi, saç ekim merkezinin bulunduğu yeri de sayılabilir.

Saç Ekimi Ankara Fiyatları Hakkında Bilgi Alın

Bizi arayarak saç ekimi yöntemleri ve Ankara saç ekimi fiyatları 2020 hakkında bilgi alabilirsiniz. İsterseniz merkezimize uğrayarak uzman hekimimizle ve personelimizle görüşerek tedavi hakkında aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ankara’da Ucuz Saç Ekimi Mümkün Mü?

Saç ektirme fiyatları Ankara’da sizin için tek belirleyici faktör olmasın

Saç ekimi cerrahi bir işlemdir ve sadece işinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Her cerrahi işlem gibi saç ekimi de bazı riskler barındırır ve bu işlem hijyenik bir ortamda, uzman bir ekiple yapılmadığında çok daha büyük sorunlara sebep olur. Ankara saç ekim merkezleri fiyatları arasından bazen çok ucuz rakamların telaffuz edildiğini görebilirsiniz. Merdiven altı diye tabir edilen bu tür yerlerde yapılacak saç ekimi saç yönünün doğru ayarlanamaması, eksik greft ekimi, işlem yapılan bölgenin enfeksiyon kapması gibi durumlarla sonuçlanabilir. Sağlığınızı da etkileyecek böyle bir durumun düzeltilmesi ve yeniden saç ekimi yapılması için daha fazla harcama yapmanız gerekecektir. Mağduriyet yaşamamanız açısından Ankara’da ucuz saç ekimi fiyatını sundukları sağlık hizmetinin önünde tutan bu tür merkezlerde saç ekimi yaptırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Ankara Saç Ekimi Fiyatını Nasıl Belirliyoruz?

Saç Ekim Maliyeti Konusunda Açık ve Şeffafız

Tedavi yöntemlerimizde olduğu gibi saç ektirme fiyatları konusunda da şeffaf davranıyoruz. Yapılacak ücretsiz ön görüşme sonrasında tedavi olmaya karar verirseniz, işlem yapılacak bölge incelenir. Toplam greft sayısı belirlendikten sonra tercih ettiğiniz yönteme göre FUE saç ekimi fiyatı veya Dhi saç ekimi fiyatı belirlenir. Saç ekimi maliyeti sizinle paylaşacağımız rakamdan farklı olmaz. İşleminiz de dermatoloji uzmanı hekim ve tecrübeli bir ekip tarafından kliniğimizde yapılır.

Saç ekimi işlemi öncesinde ve esnasında olduğu gibi, sonrasında da sizinle birlikte oluruz. Ücretsiz bakım paketimiz ve düzenli kontrollerle saç ekiminin başarısının yüksek olmasını sağlarız.

Ankara saç ektirme fiyatları 2020 ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi almak için kliniğimize uğrayabilir, bizleri arayabilir ya da iletişim formu doldurarak sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hastalarımızın Ankara Saç Ekimi Fiyatları ve Tedavileri Konusundaki Yorumları

Bizimle birlikte saçlarına ve özgüvenlerine geri kavuşan hastalarımızın görüşlerine göz atın

Başlangıçta endişelerim vardı ve karar vermekte zorlanıyordum. Ama, sorularıma verdikleri net cevaplar ve ekip olarak yardımcı olmaları ile saç ektirmeye karar vermiştim. Neredeyse 1 yıl oldu ve sonuçtan çok memnunum. Fiyat olarak da bence yaptıkları tedavinin kalitesi için oldukça uygun.

Eyüp Bey

Çok ucuza saç ekimi yaptıracağım diye adı sanı duyulmamış bir yerde saç ektirmek riskli bence. Tayfun Hoca ve ekibi bu işin sadece fiyattan ibaret olmadığını gösteriyor. Sizinle ilgileniyor ve her türlü sorunuza yanıt veriyorlar. Ben saç ektirmeye karar verdiğim için çok memnunum. 

Bilal Yıldız

Başta Ankara Saç Ektirme Fiyatları Olmak Üzere Her Konuda Bilgi Alın

Ankara Saç Ekimi Fiyatı Hakkında Sizleri Bilgilendirelim

Bize ulaşarak saç ekimi uzmanlarımızla görüşebilirsiniz. İsterseniz ücretsiz muayene randevusu alarak genel durumunuzu görebilir, sizler için en uygun saç ekim yöntemini öğrenebilir ve doktorlarımızla yüz yüze görüşebilirsiniz. Saç ekim fiyatları Ankara’da nasıl değiştiğini ve diğer konuları sizlerle paylaşalım.

Scroll to Top