Ankara FUE Saç Ekimi

Fue Saç Ekimi Ankara

Ankara’da FUE Yöntemi ile Saç Ektirin

FUE saç ekimi diğer deyişle FUE yöntemi insanların güzellik anlayışı sonucu ortaya çıkan son teknoloji mikro motorlarla yapılan saç ekim yöntemlerinden biridir. FUE saç ekim diğer saç ektirme yöntemlerine göre daha çok tercih edilir. FUE saç ekim tekniğinde esas, lokal anestezi altında saç olan bölgeden mikromotor aracılığıyla saç köklerinin tekli olarak alınması ve saç olmayan ya da az saçlı olan bölgeye nakil edilmesidir.

2020 FUE Saç Ekimi Ankara Fiyatları ve Tedavi Yöntemi Hakkında Bilgi Alın

Fue Tekniği Özellikleri

Ankara’da FUE Saç Ekimi Yöntemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

FUE saç ekim tekniğinde önce saç tasarımı belirlenir. Saç ekiminde saç köklerinin çıkış yönü, ön saç çizgisinin başlangıç yeri estetik açıdan en önemli kriterlerdendir. Greft yani nakli yapılacak olan saç kökleri enseden alınır, saç olmayan bölgeye 1 mm olacak şekilde küçük kesikler atılarak yerleştirilir. FUE saç ekim tekniğinde kesi boyutu çok küçük olduğu için saç ekim işlemi sonrasında işlem alanında iz kalmaz ve çabuk iyileşir. FUE tekniğinde tek seansta yüksek oranda greft transferi yapılabilir ve FUE tekniğiyle elde edilen normal bir greftte 2 – 3 adet saç kökü bulunur. FUE yönteminde hasta isterse seans sıklığını kendi belirler.

FUE Saç Ekimi için Ücretsiz Muayene Olun

Ankara’da FUE Saç Ekimi yaptırmaya karar verdiyseniz sizleri Ankara’daki kliniğimize bekleriz. Uzmanlarımızla yapacağınız görüşme ile FUE saç ekimi yöntemi hakkında her türlü sorularınıza cevap bulun.

Herşey Dahil Ankara FUE Saç Ekimi Paketimiz

Başarılı bir FUE Saç Ekimi için Gerekenleri Tedavi Paketimizde Sunuyoruz

Doktor Tarafından FUE Saç Ekimi

FUE saç ekiminin cerrahi bir işlemdir ve herkes tarafından yapılamaz. FUE Saç Ekimi Ankara olarak operasyonunuz bir dermatoloji uzmanı doktor tarafından yapılır. Böylece saç ekim işleminizin başarısı yüksek olur.

1 Yıllık Kontroller

Ankara’da Fue saç ekimi yaptırdıktan sonra düzenli kontroller şarttır. Operasyonunun başarılı olması için işlem sonrasında 1 yıl boyunca düzenli kontroller yapıyor ve gerekirse saç ekimi işlemini destekleyici müdahalelerde bulunuyoruz.

İşlem Sonrası Bakım Paketi

Saç ekim işleminden sonraki süreçte operasyon yapılan bölgenin bakımı oldukça önemlidir. Bu bakımın kalitesini garantilemek açısından sizlere işlem sonrasında bir bakım paketi veriyoruz. Önerdiğimiz yöntemlerle yaptığınız bakımlar sayesinde işlemin başarısı yüksek olur.

saç ekimi öncesi işaretleme

Kimler FUE Saç Ekimi Yaptırabilir?

Ankara’da FUE Saç Ektirme için Uygun Bir Aday Mısınız?

FUE saç ekimini şiddetli saç dökülmesi yaşayıp bunun sonucunda seyrek saça sahip olan, bölgesel saç dökülmesi ve saç yoksunluğu yaşayan herkes yaptırabilir. Teknolojinin ilerlemesinden dolayı ensesinde yeteri kadar saç olmayanlara vücudunun diğer yerlerinden greftler alınarak FUE saç ekim tekniği uygulanabilir. FUE saç ekim tekniğinde cinsiyet ayrımı yapılması yanlıştır. Kadınlarda benzer estetik ihtiyaçlardan dolayı FUE saç ekimine ihtiyaç duyabilirler. Hatta Ankara FUE Saç Ekimi merkezimizde çok sayıda kadın hastamıza da saç ekimi uyguladık. Saç dökülmesinin ardındaki nedeni bulduktan sonra FUE saç ekimini yaptırmak sizin için daha doğru bir karar olacaktır.

Fue Saç Ekimi Sonrası Yapılması Gerekenler

Ankara FUE Saç Ekimi Olarak Operasyon Sonrasında da Yanınızdayız

FUE saç ekimi tekniği uygulandıktan sonra doktorunuzun belirlediği süre boyunca (genelikle 3 gün sürer) saçınızı yıkamamalısınız. Bu sürenin sonunda ilk yıkama işlemi saç ekim merkezinde yapılır ve sonrası için bilgilendirilirsiniz. İyileşme gerçekleşene kadar başınızı darbelere karşı ve yaz ayında yaptırdıysanız güneşten korumalısınız. FUE saç ekim tekniği ile gerçekleştirilen işlem sonrası ilk bir ay ekilen greftlerden dolayı saç dökülmesi yaşayabilirsiniz bu normal bir durumdur. FUE Saç Ekimi Ankara merkezimizde yapılacak operasyon öncesinde ve sonrasında bu konudaki tüm bilgilendirmeleri zaten yapıyoruz.

Ankara Fue Saç Ekimi Fiyatlarının Belirlenmesi

Ücretsiz Muayenemizde Sizleri 2020 Ankara FUE Saç Ekimi Ücretleri Hakkında Bilgilendirelim

FUE yöntemiyle yapılan saç ekimi uygulamalarında da diğer saç ekim yöntemlerinde olduğu gibi belirli ve sabit fiyatlandırma söz konusu değildir. Yapılacak muayene sonrasında belirlenen FUE saç ekim tekniğiyle işlem yapılacak greft sayısına göre, saç ekimi yapılacak bölgenin büyüklüğüne, gideceğiniz seans sayısına ve tabi ki gideceğiniz doktora göre FUE saç ekimi fiyatları değişiklik gösterecektir. Muayene sırasında ihtiyaç duyulan bu ve benzeri parametreler sonucunda Ankara FUE saç ekimi fiyatını öğrenebilirsiniz.

FUE Saç Ekimi Ankara Hastalarımızın Görüşleri

Saçlarına Ankara FUE Saç Ekimi ile Kavuşan Hastalarımızdan Dinleyin

Arkadaşımla birlkte saç ektirdik. Fue yöntemi hakkında doktorumuz açıklamaları yaptı, sonra da tedaviye karar verdik. İkimiz de memnunuz sonuçlardan. Hocama ve tüm ekibe teşekkür ediyorum.

Emre Acar

Neredeyse 2 yıl geçti Ankara’da fue saç ektirmemden sonra. Görüntü zaten doğal, eskisinden hiç farkı yok gibi görünüyor. Operasyon sonrasında da sağolsunlar sürekli ilgilendiler. O yüzden de eşe dosta tavsiye ediyorum ben.

Haldun Bey.

Sertifikalı bir FUE Saç Ekimi Merkeziyiz

Ankara’daki En İyi FUE Saç Ekimi Kliniği Olma Hedefiyle Hareket Ediyoruz

Başta FUE olmak üzere sizlere sunduğumuz saç ekimi tedavilerinin kalitesini sürekli geliştiriyoruz. Tedavi yöntemlerine ilişkin gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek kliniğimizi, ekipmanlarımızı ve ekibimizi bu yönde güncelliyoruz.

Ankara’Da FUE Saç Ekimi Tekniği ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

FUE Saç Ekimi Ankara Hastalarımızın Sıklıkla Sordukları Sorular ve Cevapları

FUE tekniği ile saç ekimi ne kadar sürer?

Fue saç ekim tekniği ile yapılmasına ihtiyaç duyulan işlemlere göre değişmekle beraber tek seansta saç ekimi yaklaşık 6,5 saat sürer. Fue yöntemi ile 1-1,5 yılın sonunda tamamen hedeflenen başarıya ulaşılır.

Fue saç ekimi nasıl yapılır?

Fue tekniğiyle saç ekimi lokal anestezi altında mikromotorlar ile enseden alınan greftlerin saç olmayan bölgeye ekilmesiyle yapılır. Uygulama ardarda iki aşamadan oluşur. Ekim işleminden sonra greft alınan bölgeye pansuman yapılır, greft yapılan bölge ise açıkta kalır.

FUE saç ekimi avantajları nelerdir?

Fue tekniğiyle saç ekimi lokal anestezi altında gerçekleştiği için hasta acı hissetmez. İyileşme süresi diğer saç ekim yöntemlerine göre daha kısadır ve iz kalmaz. Fue saç ekimi tek tek yapıldığı için hastanın istediği doğal görüntü daha kolay elde edilir.

FUE Saç Ekimi Hakkında Ücretsiz Muayene Randevusu Alın

Ankara FUE Uzmanlarımızla Görüşerek Sorularınızı Sorun

FUE saç ektirme yöntemine karar vermeden önce sizleri ücretsiz muayene randevusu almaya davet ediyoruz. Fue Saç Ekimi Ankara merkezimizde yapacağımız muayene ile sizin için en uygun yöntemin FUE olup olmadığını öğrenin. Aklınızdaki soruları doktorlarımıza sorarak bilgi alın.

Scroll to Top