Ankara DHI Saç Ekimi

Dhi Saç Ekimi Ankara

Ankara’da Dhi Yöntemi ile Saç Ektirin

DHI Saç Ekimi ( Direct Hair Implantation ) son 5 yılda oldukça yaygınlaşan kesi ve dikiş gerektirmeyen uzmanlar tarafından FUE saç ekim tekniğinin gelişmiş hali olarak kabul edilen tıraşsız saç ekimi olarak bilinen bir saç ekim yöntemidir. DHI tekniği yaygın olarak Choi yöntemi ve kalem tekniği diye de adlandırılır. Choi saç ekimi veya kalem tekniği olarak anılmasının nedeni saç ekim işlemi sırasında kullanılan iğnelerin (saç ekim kalemi) özelliğinden kaynaklanmaktadır. Halk arasında direk saç ekimi tekniği olarak da bilinir.

Tedavi Yöntemi ve Ankara DHI Saç Ekimi Fiyatları 2020 Hakkında Bize Ulaşın

DHI Tekniği Özellikleri

Tedavi Hakkında Bilgi Sahibi Olarak Ankara’da Dhi Yöntemi ile Saç Ektirin

DHI tekniğinde başın arkasında iki kulak arasında kalan bölgeden (enseden) veya bu bölgeler yetersiz ise vücudun başka bölümlerinden toplanan greftler Choi implant iğnesine tek tek koyularak (her greft ayrı bir iğne ucuna yerleştirilir) saç ekimine ihtiyaç duyulan bölgeye kesi atılmaksızın bu implant iğneleri aracılığıyla yerleştirilir. DHI yönteminde iğnenin izlediği yol boyunca kanal açılmış olur ve saç kökleri bu kanallar içerisine bırakılır. Kanalın açılması ve saçın ekilmesi işlemleri aynı anda yapılır. Önceden belirlenen saç çıkış yönüne göre 45 derecelik açılarda ekim yapılır.

Dhi saç ekim tekniğinde, saç köklerinin alımı ve choi iğnesine yerleştirilmesi tek tek yapıldığı ve hassasiyet gerektirdiği için diğer saç ekim tekniklerine göre operasyon daha uzun sürmektedir. Bu hassasiyet nedeniyle de DHI Saç Ekimi Ankara merkezimizde bu işlemi dermatoloji uzmanı bir hekim yapar. DHI yönteminde işlem genel olarak lokal anestezi altında uygulanmaktadır ancak bazı durumlarda hasta isteğine bağlı olarak öncesinde sedasyon yapılır. Sedasyon hastanın reflekslerini etkilemeden sedatif ilaç verilerek hastada kontrollü şekilde uyku hali oluşturulmasıdır. Hastada Dhi saç ekimi işlemi öncesinde psikolojik olarak rahatlama sağlar, hastayı sakinleştirir.

Ücretsiz Muayene Randevusu için Arayın

Ankara’da DHI Saç Ekimi veya Choi olarak bilinen yöntemle saç ekimi yaptırmaya karar verdiyseniz sizleri Ankara’daki kliniğimize bekleriz. Hekimlerimizle görüşerek DHI yöntemi ve diğer tedavi yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Herşey Dahil Ankara Dhi Saç Ekimi Paketimiz

Başarılı bir DHI saç ekim operasyonu için kapsamlı bir tedavi paketi

Uzman Hekim Tarafından İşlem

DHI Saç Ekimi Ankara merkezimizde saç ekim işlemleriniz uzman dermatoloji doktorları tarafından yapılır. Yetkin ve tecrübeli hekimlerimiz ile saç ekim işlemlerinizin başarısını şansa bırakmıyoruz.

Düzenli Kontroller

Saç ekimi yaptırdıktan sonra bazen ilave müdahaleler gerekebilir. Dhi saç ekimi yöntemi sonrasında 1 yıl boyunca yapacağımız düzenli kontrollerle saçlarınızın gelişimini takip ediyoruz.

Kapsamlı Bir Bakım Paketi

Ankara DHİ saç ekimi operasyonu sonrasında özel olarak hazırladığımız bir bakım paketi ile sizleri taburcu ediyoruz. Bu bakım paketimizde saç ekim işlemini takip eden birkaç hafta boyunca ihtiyaç duyacağınız tüm bakım ürünleri yer almaktadır.

Kimler Dhi Saç Ekimi Yaptırabilir?

Ankara’da DHI Saç Ekimi için Gerekli Kriterlere Sahip Misiniz?

DHI yöntemi ilk geliştirildiğinde saç kökü kalınlığının Choi iğne ucuna yerleşmesi için belli mikron aralığında olması gerektiği düşünülerek yalnızca kalın telli saçlara sahip olan kişilere uygulanmıştır. Teknolojide yaşanan gelişmeler sonucunda günümüzde ince telli saçlara sahip olan kişiler için de ( 0,4 mm – 1 mm ) DHI tekniği uygulanabilmektedir. DHI yöntemi hem kadınların hem erkeklerin kısa sürede, seyrelen saçlarını sıklaştırmak ve doğal görünüm elde etmek için çeşitli nedenlerden dolayı saç ekimi ihtiyacı duyan herkesin tercih edebileceği en yeni saç ekim yöntemidir. 

DHI Saç Ekimi Sonrası Yapılması Gerekenler

Ankara DHİ Saç Ektirme İşleminden Sonra Sizlere Destek Olmaya Devam Ediyoruz

DHI tekniği dışındaki diğer saç ekimi tekniklerinde  (FUE tekniği , FUT tekniği ) işlem sonrasında en az 3 gün banyo yapılmaz. DHI yönteminde kesi açılmadığı için böyle bir durum söz konusu değildir. Doktorunuzun önerilerini dikkate alarak ertesi gün banyo yapabilirsiniz. Çok küçük kabuklanma oluşabilir endişelenmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değildir. DHI saç ekimi uygulaması sonrasında başınızı özellikle saç ekimi yapılan alanları ekim sonucunu olumsuz etkilememesi için darbelere ve baskı oluşmasına karşın korumalısınız. Saç Ekimi Ankara olarak tüm bu hususlarla ilgili zaten sizleri bilgilendireceğiz.

En İyi Kalite, En Uygun Dhi Saç Ekimi Fiyatları

Dhi Saç Ekimi Ankara Fiyatları Hakkında Sizleri Bilgilendirelim

Ankara Dhi saç ekimi fiyatları 2020’de belirlenirken diğer saç ekim yöntemlerine göre DHI yönteminde daha hızlı sonuç alınması başta olmak üzere alınacak ve ekim yapılacak greft sayısı, kullanılacak choi iğne sayısı, işleminizi gerçekleştirecek ekibin yetkinliği gibi birçok değişken göz önünde bulundurulur. Sabit bir fiyatlandırma yoktur. DHI saç ekimi fiyatları 2020 hakkında bilgi almak için işlem merkezimize uğrayıp muayene olarak tam bir fiyat alabilirsiniz. 

Dhi Saç Ekimi Fiyatları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ankara’da Dhi Saç Ekimi Ücreti Neye Göre Değişir?

Saç ektirmeye ve ekilecek greft sayısına göre sizin için en doğru yöntemin Dhi olduğuna karar verdiyseniz kararınızı etkileyen bir sonraki unsur doğal olarak dhi saç ekimi fiyatı olacaktır. Dhi saç ektirme fiyatları Ankara 2020’de aldığınız tedaviye göre değişecektir. Bizler herşey dahil diye tabir ettiğimiz bir paket sunuyoruz. Ön bilgilendirme, saç ekimi, bakım paketi ve düzenli kontroller başta olmak üzere saç ekiminizin başarılı olması için gereken her şey var. Dolayısıyla Ankara’da dhi saç ekimi fiyatları için araştırırken aldığınız hizmeti mutlaka göz önünde bulundurun.

Ankara Dhi Saç Ekimi Hastalarımızın Yorumları

Hakkımızdaki yorumlara göz atarak yaptığımız tedavilerin kalitesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz

Dhi yöntemi ile saç ektirdim. Yazın yaptığımız halde sonuçlar çok iyi oldu. Hocam ve arkadaşlar çok yardımcı oldular. Hem saç ektirme hakkında hem de sonrasında neler olacağını anlattılar. Rahat ve sorunsuz bir işlem için herkese teşekkür ediyorum.

Ersin Özkök

Konya’dan gelip tedavi olmaya karar verdim. Son 6-7 yıldır üst taraflar iyice açılmıştı zaten. Yaptığımız tedavi ile saçlarımı geri kazandım. İnsan aynada kendine bakınca daha bir öz güven hissediyor.

Rasim A.

Yaptığımız DHİ Saç Ekim Tedavilerinin Kalitesini Sürekli Arttırıyoruz

Kendimizi ve DHI Saç Ekimi Ankara Merkezimizi Geliştiriyoruz

Saç ekim yöntemleri sürekli gelişen tedavilerdir. Bizlerde bu gelişmeleri takip ederek hem ekibimizi hem de kliniğimizi güncelleyerek sizlere sunduğumuz tedavilerin kalitesini geliştiriyoruz.

Ankara DHI Saç Ekimi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

DHİ Saç Ekimi Yaptırmayı Düşünenlerin Bizlere Sıklıkla Sordukları Soruları Sizler için Derledik

DHI tekniği ile saç ekimi ne kadar sürer?

DHI tekniği ile saç ekimi diğer saç ekim işlemlerine göre daha uzun sürer. Seans sayısı ve işlem uzunluğu kişiye göre değişmekle beraber 1000 greft ekimi 2,5 saat kadar sürer. DHI tekniği ile saç ekimi sonrasında en geç 1 yılın sonunda sağlıklı ve gür saçlara sahip olabilirsiniz.

DHI saç ekimi nasıl yapılır?

DHI saç ekimi mikro motorlarla elde edilen greftlerin bekletilmeden özel üretilmiş implant kalemlerine yerleştirilerek kesi atılmadan iğneyle açılan kanaldan tek seferde ekim yapılmasıyla gerçekleştirilir, her greft için ayrı işlem yapılır. DHI yönteminde hastanın ihtiyacına göre değişmekle beraber genelde 2-9 arası iğne kalemi, 30 -100 arası iğne ucu kullanılır.

DHI saç ekimi avantajları ve dezavantajları nelerdir?

DHI saç ekimi avantajlarından en önemlisi ve saç ekiminde kullanılacak saç kökleri alındıktan sonra bekletilme süresi olmaması ve kesi atılmamasıdır. DHI tekniği ile saç ekimi tıraş gerektirmediği için işlem sonrasında sosyal hayatınız etkilenmez. DHI yönteminde iyileşme, sonuç alma süresi diğer yöntemlere göre kısadır. İz kalma riski barındırmaz. Tek kullanımlık iğneler kullanıldığı için maliyetinin yüksek olması diğer saç ekim işlemlerine göre daha  çok hassasiyet, dikkat ve tecrübe gerektirmesi DHI saç ekiminin dezavantajıdır. 

Ücretsiz Ankara DHİ Saç Ekimi Randevusu Almak İçin veya Merak Ettiğiniz Hususlarla İlgili Lütfen Formu Doldurun

Ankara DHİ Saç Ekimi Uzmanlarımızla Görüşün

Ankara’da DHİ yöntemi ile saç ektirmeyi düşünüyorsanız sizleri kliniğimize davet ediyoruz. Ücretsiz muayenemizde sizleri başta DHİ olmak üzere saç ekim yöntemleri hakkında bilgilendiriyor, aklınızdaki soruları yanıtlıyor ve size en uygun saç ekim yönteminin hangisi olduğunu belirliyoruz.

Scroll to Top